Základní informace k nové sezóně 2017/2018

Informace pro rodiče a lyžaře 2017/2018

tréninky – úterý a čtvrtek 15:30 – 17:00

scházet se budeme ve Flemdě

co si vzít na trénink: láhev s pitím, sportovní oblečení dle počasí (raději více vrstev, ať si nějakou mohou odložit), oblečení do tělocvičny (stačí kraťasy a triko) + boty s bílou podrážkou – v případě špatného počasí přesuneme trénink do tělocvičny

vhodné oblečení: pokud bude chladno nezapomeňte na čepici a rukavice, když bude chladněji vemte si softshelovou bundu či nějakou šustku, po tréninku se mají možnost děti přiobléci do toho v čem přišli

Tréninky září 2017:

5.9.   běžecký trénink

7.9.   trénink se švihadly (nezapomeňte si vzít švihadlo)

9.9.   závody Jeseník (propozice: dve-mile.papope.cz)

12.9.  kola (kolo a helmu)

14.9.  běžecký trénink v Hornoměstské zatáčce

(malé děti si vezmou bobek do auta – ročník 2010 a nižší)

16.9.  závody Rýmařov

19.9.  běžecký trénink

21.9.  kola (kolo a helmu)

23.9.  závody Moravský Beroun

26.9.  běžecký trénink (kdo může vemte si kopací míč)

28.9.  brusle (brusle a helmu, chrániče, podsedáky, pojedeme do Paseky)

Tréninky se mohou měnit, za deště budeme chodit do tělocvičny.

Na závody budeme jezdit společně. Odjezd bude vždy z Flemdy. Na závodech je vaše účast vítaná, ale není nutná. Vždy se domluvíme kolik nás pojede a rozdělíme se do aut. Děti na závodech rádi uvidíme, protože i pro ně to bude motivace, proč chodit na trénink a taky se toho dost naučí. Závody nejsou jen o závodění, ale i tmelení dětí, a zábavě mezi závody a vyhlašováním. Podrobné informace dostanete vždy na lístečku na tréninku + na stránkách (skiklubrymarov.cz) a v případě potřeby i na telefon či emailem.

Co na závody: na sebe – sportovní oblečení dle počasí, do batůžku - náhradní oblečení -  triko, tepláky, ponožky, boty, za deště nějakou nepromokavou bundu či pláštěnku, běžecký dres (kdo má), svačinku, pití (za chladného počasí klidně i čaj).

Podzimní soustředění: ve Flemdě 26. - 28. října

Placení zápisného na účet klubu:  2500681219 / 2010

Kontakt na trenéry: Kateřina Fryblíková - 732900647, 554275063, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na trénincích, závodech jste vítáni vy i vaše děti.