Koláčkový závod tak, tak...

Po závodním víkendu, jsme se, tak trochu na poslední chvíli dohodli na uspořádání "koláčkového dovednostního závodu volnou technikou" v pátek 17.2.2023. Podle předpovědi počasí nebylo na co čekat a taky se nám to oplatilo, a asi jsme závod zvládli v hodině dvanácté. Už během pátečního dopoledne se začal z oblohy snášet déšť různé intenzity a den nevypadal moc optimisticky. Závod jsme připravili dle možností a na startovní čáru se postavilo 82 závodníků. Tento údaj nás velice překvapil, tolik sportovců se nám do závodu, jen do katergorie žáci, navíc v pracovní den nikdy nepřihlásilo. Závod proběhl hladce a všichni se těšili do cíle na koláčkové ceny. 

Jsme velice rádi, že se nám povedlo v tak krátké době udělat závody, kterých se ve všech případech zúčastnilo rekordní množství startujících. 

Při pohledu z okna to o víkendu vypadá, že v Rýmařově je bohužel po sezóně. Vysoké teploty a docela intenzivní déšť kosí sněhové zásoby nelítosně kosou :-(

Ještě jednou tedy poděkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě závodů, všem závodníkům a jejich týmům a také všem našim sponzorům. 

SKUL :-)